Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Kwiry - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

131 500 zł1 315 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane kwiry powiat iławski, 1km od jezioraka 1. Podstawowe informacje: rodzaj nieruchomości: działki budowlane. Lokalizacja: kwiry powiat Iławski, 8 km od Iławy. 2. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

41 930 zł57 m² 840,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości ogłasza o sprzedaży z wolnej ręki składnika masy upadłości w postaci: udziału o wielkości 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 155 zł60,97 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem ogłoszenia jest 3-pokojowe mieszkanie numer 17 położone na pierwszym piętrze w inwestycji Port Ostróda. To wyjątkowy lokal o powierzchni 60,97 m2. Cechą szczególną inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł88,34 m² 3 282,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulanego mieszkania z dala od miasta? Sprawdź naszą ofertę! Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w malowniczej miejscowości Bałcyny, 16 km od Ostródy przy drodze dk15. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 016 m² 32,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka siedliskowa w Szeplerzyźnie gmina Iława na Pojezierzu Iławskim na Mazurach Zach. - działka położona jest na urozmaiconym i suchym terenie w pobliżu jeziora Karaś.

Szczegóły ogłoszenia

1 538 460 zł154 000 m² 9,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ziemia rolna - 15,40 ha - Pietrzwałd, gmina Ostróda Na sprzedaż grunt rolny o łącznej powierzchni 15,40 ha, położony w miejscowości Pietrzwałd (gm. Ostróda). W skład.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 500 m² 172,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranki nad wodą, gdzie ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków i delikatne fale muskające brzeg Twojej własnej działki Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł57 m² 6 298,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 340 m²

Opis nieruchomości Lokalizacja: nieruchomość znajduje się na obrzeżach małej urokliwej wsi Janiki Małe w powiecie iławskim, w gminie Zalewo. Wieś otoczona jest lasami. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

1 745 300 zł17 453 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Expert Nieruchomości oferuje dwie działki gruntu pod zabudowę przemysłowo-składową ( symbol C-58ps ). Nowe Miasto Lubawskie, woj. warmińsko-mazurskie Działka nr 10 o powierzchni 7714 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 516 055 zł97,81 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem ogłoszenia jest 4-pokojowe mieszkanie numer 22 położone na pierwszym piętrze w inwestycji Port Ostróda. To wyjątkowy lokal o powierzchni 97,81 m2. Cechą szczególną inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki pod budowę wymarzonego domu z dala od miejskiego zgiełku ta oferta może Cię zainteresować. Przedmiotem oferty jest działka o numerze ewidencyjnym 271/2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij